Trukmė, kainos

Individualus ir porų konsultavimas
(konsultuoju tik suaugusius)
Individuali konsultacija gyvai ar internetu. Trukmė 50 – 60 min. Kaina 100 eur. (Populiariausia)
Poros ar prailginta individuali konsultacija. Trukmė 80 – 90 min. Kaina 150 eur. (Rekomenduojama poroms, pirmam vizitui, žmonėms ne iš Vilniaus)
 
Vizito gali tekti palaukti. Skubi konsultacija aptariama individualiai.
 
Dirbu I – IV nuo 10 iki 18:30 val. Konsultacijų dažnumas nustatomas pirmojo susitikimo metu, įvertinus esamą situaciją, poreikį ir galimybes. Priklausomai nuo aplinkybių, sesijos gali vykti dažnumu nuo dviejų kartų per savaitę iki vieno karto per mėnesį. Klasikinis dažnumas - 1 kartas per savaitę.
 
Tinku ne visiems! Bet jeigu jaučiate, kad norite ateiti būtent pas mane, nedvejodami kreipkitės.
Pirmas žingsnis - susisiekti, suderinti jūsų lūkesčius ir mano galimybes:
variantas A) Laiškas. Skiltyje kontaktai užpildykite registracijos laukelius apie save. Žinutėje trumpai apibūdinkite savo problemos esmę (rašykite ne "teisingai", o kaip mokate ir jaučiate. aš jus suprasiu) bei nurodykite savo mob. tel. nr. Užpildę, siųskyte. Gavęs jūsų laišką, būtinai su jumis susisieksiu ir suderinsime vizitą. 
variantas B) Skambutis. Registracijai būtinas trumpas pokalbis telefonu. Skambinkite jums patogiu laiku I-VII nuo 9 iki 20 val. Tel.: 860890266 (jei neatsiliepsiu, būtinai atskambinsiu)
Šie kreipimosi variantai taip pat yra įmonėms, dėl konferencijų ir renginių.   
Papildomos paslaugos (individualus lydėjimas, atvykimas pas klientą ir pan.) trukmė ir kaina priklauso nuo konkrečios situacijos ir aptariama atskirai.