Grupėms

ORGANIZUOJU IR VEDU GRUPES

„Ant bangos: galimybių didinimas gyvenime, santykiuose ir darbe“. 8 savaičių programa. Mokymų pagrindas – Mindfulness praktikos. Daugiau apie Mindfulness čia

"Pokyčių meistrai" (Life changing). Pažink save tam, kad išlaisvėti. 4 mėnesių programa. Mokymų pagrindas - įvairių pokyčių metodų praktikos.

"Psichologinis Dao". Kaip suvokti akimirkas, keičiančias mūsų gyvenimus. Darbas su kaltės, gėdos, baimės jausmais. Pagrindas - "raunantis" transformacinis žaidimas. Vyksta 4 kartus per metus. Trukmė 3 dienos. Grupė tik 5 žmonės.

"Anoniminių meilužių klubas". Neištikimybė nėra banali. Grupė tiems, kas buvo, yra ar galvoja būti neištikimi arba išgyveno savo antrosios pusės neištikimybę. Pagrindas - išpažintys. Reguliarumas - 1 kartą per savaitę.

"Darni pora". Grupė apie santykių kūrimą, komunikavimą, konfliktus, problemas. Pagrindas - kognityvinė elgesio terapija poroms.

Visos grupės yra griežtai konfidencialios. Dalyvių skaičius ribotas.

Dėl grupių formavimo, terminų, vietos, kainos ir kitų klausimų rašykite Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite 8 608 90266